Mobilny Dom Kultury na Przymorzu

Jesteś tutaj

Written by tomasz.hildebrand On the

 Gdański Archipelag Kultury zaprasza na Mobilny Dom Kultury na Przymorzu.

6-7 lipca 2018 (pt-sob) | Ogródek Jordanowski obok Klubu Bolek i Lolek, ul. Kołobrzeska 57, Gdańsk.

W najbliższy weekend odwiedzamy Przymorze. Wraz z nami przyjedzie zespół Jazgodki, Agata Walczak i jej Live Band, niepowtarzalny Teatr A3, Teatr Poza Sztuką,  Parparusza Wędrowna Wytwórnia Zdarzeń oraz pełni energii instruktorzy...

... w skrócie
W piątek tych trochę starszych zapraszamy na koncerty.
W sobotę małych i dużych na kulturalny, familijny piknik i warsztaty!
Na wszystkie wydarzenia WSTĘP WOLNY.

PROGRAM

 

6 lipca - KONCERTY

18:00 Teatr Poza Sztuką – recital poetycki
19:00 Agata Walczak & Live Band – blues, jazz, rock
20:00 Jazgodki - folk

7 lipca – Piknik kulturalny!

11:00-18:00 WARSZTATY artystyczne dla małych i dużych 
ceramika | cyjanotypia |gra na bębnach djembe| linoryt | malowanie na wodzie | tworzenie fanzinów | kreatywne pisanie | haiku dla dzieci | tradycyjne zabawy polskie |kreatywne warsztaty plastyczne
>>>> szczegółowy program warsztatów poniżej !!!
11:00-12:00 Krytyczny Przegląd Prasy – zobacz kto z dzielnicy poprowadzi prasówkę?!
12:00 – 12:45 Teatr A3 „Futerko z obłoków” – spektakl dla dzieci
13:00 -15:00 „A ten trzeci to był głupi....” czyli bajki i opowieści z muzyką na żywo – gra i opowiada Katarzyna Jackowska-Enemuo
16:00 – 17:00 100 książek na 100 lat – spotkanie poprowadzi poetka Barbara Piórkowska
oraz
Planszówki,
Czytelnia na trawie – Krytyka polityczna,
„Pranie poetyckie” – inicjatywa Gdańskiego Klubu Poetów,
Wystawy: pt. „Co z Was wyrośnie?!” oraz „Foto Feta”

Wstęp wolny!

______________________________________________

PROGRAM WARSZTATÓW:

11:00-13:00 Cyjanotypia - prowadzenie Magdalena Nowak {familijne/bez ograniczeń wieku}
11:00-13:00 Tradycyjne taneczne zabawy polskie - prowadzenie Justyna Mazurkiewicz (stowarzyszenie Trójwiejska) {dzieci}
11:00-14:00 Ceramika – prowadzenie Natalia Niemkiewicz {familijne/bez ograniczeń wieku}
13:00-15:00 Aparat z pudełka - camera obscura – prowadzenie Magda Nowak {familijne/bez ograniczeń wieku}
13:00-15:00 Linoryt dla poczatkujących - prowadzenie Ewelina Wajgert {młodzież i dorośli}
14:00-15:00 Malowanie na wodzie - prowadzenie Lucyna Korytowska {familijne/bez ograniczeń wieku}
15:00-17:00 Haiku dla dzieci - prowadzenie Małgorzata Zamorska {dzieci}
15:00-17:00 Nauka gry na bębnach djembe – prowadzenie Jarek Marciszewski {familijne/bez ograniczeń wieku}
15:00-18:00 Warsztaty gier podwórkowych - prowadzenie Fundacja Generacja {dzieci}
16:00-18:00 Kreatywne pisanie - prowadzenie Marcin Makowski {młodzież i dorośli}
16:30-18:00 Tworzenie fanzinów – prowadzenie Justyna Aksinowicz {młodzież i dorośli}

Rezerwacja miejsc: 58 307 31 44 oraz domsztuki@gak.gda.pl