Dla mediów

Jesteś tutaj

Poznaj placówki Gdańskiego Archipelagu Kultury
Aktualne kontakty i strony internetowe naszych filii: Dom Sztuki, Gama, Plama, Projektornia, Scena Muzyczna, Stacja Orunia, Winda, Wyspa Skarbów, a także Lodowisko, Teatr GAK oraz Zespół Pieśni i Tańca.

Sezon letni 2019 - zapoznaj się z kalendarzem imprez GAK
Wydarzenia organizowane przez nasze placówki, w tym największe plenerowe imprezy w Gdańsku. Sprawdź terminy i wykonawców. FETA, Teatr Leśny, koncerty i warsztaty w Amfiteatrze Orana, Festiwal Latawców na Wyspie Sobieszewskiej, gdzie w tym roku będzie stacjonował Mobilny Dom Kultury i wiele więcej.

Zapoznaj się z naszymi największymi wydarzeniami
Możliwe, że jeszcze nie rozpoznajecie naszej marki. Kiedy jednak zobaczycie jakie wydarzenia organizujemy to okaże się, że je znacie, a być może nawet braliście w nich udział już wielokrotnie.

Kontakt dla mediów:
sandra.maslyk@gak.gda.pl
583066676

Gdański Archipelag Kultury to: Dom Sztuki, Gama, Lodowisko Miejskie, Projektornia, Plama, Scena Muzyczna, Stacja Orunia, Teatr, Winda, Wyspa Skarbów i Zespół Pieśni i Tańca!

Gdański Archipelag Kultury to:  Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA, Obrazy Ogniem Malowane, Ogólnopolski Festiwal Sztuk Autorskich i Adaptacji Windowisko, Letnie koncerty w Teatrze Leśnym w Jaśkowej Dolinie, m.in. Gdańskie Noce Jazsowe, Mobilny Dom Kultury, koncerty i warsztaty w Amfiteatrze Orana w Gdańsku Oruni, Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej, Gdańskie Lodowisko na Placu Zebrań Ludowych, Urodziny Heweliusza, to także Gdańska Noc Sylwestrowa!

Wyspy naszego Archipelagu są rozsiane po całym Gdańsku, od Brzeźna po Wyspę Sobieszewską! Latem, tam gdzie nas nie ma, posyłamy Mobilny Dom Kultury!
Podryfuj z nami po naszym Gdańskim Archipelagu Kultury!
Sprawdź co się u nas aktualnie dzieje na www.gak.gda.pl / www.facebook.com/GdanskiArchipelagKultury