Dla Sponsora

Jesteś tutaj

Poznaj ofertę sponsorską Gdańskiego Archipelagu Kultury

Zaproponujemy Państwu rozwiązania i formy obecności, które uwzględnią Państwa oczekiwania, odpowiedzą na potrzeby rynkowe, wesprą realizację Państwa strategii marketingowej i promocyjnej.

Dysponujemy licznymi, skutecznymi narzędziami promocyjnymi i reklamowymi. Sponsorom - w zakresie adekwatnym do zaangażowania finansowego - zapewniamy obecność w kampaniach promocyjnych imprez a także podczas naszych wydarzeń. Proponujemy też ciekawe formy niestandardowej promocji, dostosowane do specyfiki i potrzeb naszych sponsorów.

Zastrzegamy sobie prawo do wyboru sponsora ze względu na misję GAK.

Osoba odpowiedzialna za kontakt dotyczący oferty:

sandra.maslyk@gak.gda.pl
583066676

Gdański Archipelag Kultury to: Dom Sztuki, Gama, Lodowisko Miejskie, Projektornia, Plama, Scena Muzyczna, Stacja Orunia, Teatr, Winda, Wyspa Skarbów i Zespół Pieśni i Tańca!

Gdański Archipelag Kultury to: Festiwal Gdańsk Dźwiga Muzę, Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA, Obrazy Ogniem Malowane, Ogólnopolski Festiwal Sztuk Autorskich i Adaptacji Windowisko, Letnie koncerty w Teatrze Leśnym w Jaśkowej Dolinie, m.in. Gdańskie Noce Jazsowe, Mobilny Dom Kultury, koncerty i warsztaty w Amfiteatrze Orana w Gdańsku Oruni, Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej, Gdańskie Lodowisko na Placu Zebrań Ludowych, Urodziny Heweliusza, to także Gdańska Noc Sylwestrowa!

Wyspy naszego Archipelagu są rozsiane po całym Gdańsku, od Brzeźna po Wyspę Sobieszewską! Latem, tam gdzie nas nie ma, posyłamy Mobilny Dom Kultury!
Podryfuj z nami po naszym Gdańskim Archipelagu Kultury!
Sprawdź co się u nas aktualnie dzieje na www.gak.gda.pl / www.facebook.com/GdanskiArchipelagKultury