Ruchowe

Dancehall

Jesteś tutaj

Zajęcia taneczne dancehall to energiczny i ekspresyjny styl tańca dający dużo radości i swobody w ciele. Na zajęciach  dancehall  nauczysz się podstawowych kroków, choreografii, a przede wszystkim groove-u i feel-ingu. Bedzie to dancehall oldschoolowy, który zapoczątkował miłość w naszych sercach do tego stylu i newschoolowy, który tańczy cała Polska i reszta Świata prosto z Jamajki.  Na początek zajęcia będą miały na celu zapoznanie ze stylem dancehall, rozwijanie ruchu i muzykalności. W kolejnym etapie zajęć nauczysz się  tricków dancehallowych i choreografii z krokami. Położymy również nacisk na indywidualny rozwój tancerza - styl, flava, swag. Zajęcia będą miały na celu rozwijać pewność siebie, świadomość swojego ciała, a przede wszystkim dancehallowy attitude.

Info o prowadzącej

Daria Zulewska - wszechstronna tancerka , swoją przygodę z tańcem zaczela mając 8 lat , tańczyła takie style jak hip-hop, haus, afro, tance standardowe i latynoamerykańskie . Specjalizuje się w tańcu dancehall od 6 lat . Kulturę tańca poznawała na ulicach Jamajki.

Szkoliła się u światowych ikon dancehall'u takich jak : Boysie Roses, Orville Hall, Dansa Bling, Team Magnificent, Andre Cosmic, Craig Black Eagle, Freshh Diceja, DHQ Nickeisha, DHQ Latesha, Ciagle rozwijająca się tancerka a to dopiero początek jej drogi.

Tak

20 zł / 1 zajęcia


60 zł/ 4 zajęcia


OD: wt 05.09.17
DO: czw 28.06.18

Zobacz daty
18:00
Scena Muzyczna
Ruchowe
Tak
50lat
Powtarza się co tydzień w wtorek i w czwartek do czw. cze 28 2018.