Muzyka

Gdańskie Sobotnie Wieczory Artystyczne edycja VI

Jesteś tutaj

Zapraszamy Państwa serdecznie na koncert dwóch formacji muzycznych - Retro oraz Klatka, który odbędzie się w sobotę 4 października o godzinie 19:00 w klubie Gama GAK. Wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Retro to Gdańska formacja rockowa założona przez Piotra Klaszewskiego (gitara rytmiczna) i Mirosława Małysza (bębny) w 2013 roku. W 2014 roku skład dopełnili: Jarosław Klaszewski (gitara solowa) oraz  Michał Piotrowski (bas). Część zespółu to muzycy mający duże doświadczenie sceniczne, szczególnie Michał Piotrowski, który w latach 70-tych grał w trójmiejskiej kapeli rockowej „Pięciu”, współpracował z kwintetem wokalnym „Saga 72” (Opole 74, nagrania dla Polskiego Radia), w ostatnich latach uczestnik jamów bluesowo-rockowych w Trójmieście. Inne formacje z którymi współpracował to: Julia Vikman Band, Midnight Cafe, Samowolka, Walking Blues i Viagra Blues, Drive. Basista uniwersalny, grający pop, rock, blues, folk, small jazz i soul.

Klatka to formacja założona w 2014, grająca cięższe odmiany rocka. W skład zespołu wchodzą: Łukasz Denisiuk- vokal, Grzegorz Zieliński-bas, Piotr Lewicki-gitara, Rafał Kovacs-perkusja.

Wszystkich fanów muzyki zapraszamy do Gamy GAK w sobotę 4 października na godzinę 19:00. Wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona!


Współorganizacja: Fundacją Uznanie

Nie
04.10.14
sobota
19:00
Gama
Muzyka
Nie