Muzyka

Koncert relaksacyjny Wild Flow

Jesteś tutaj

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury z radością zaprasza na relaksacyjną podróż wśród dźwięków śpiewających mis i gongów tybetańskich, kalimby, bębnów szamańskich, drumli oraz dzwonków Zaphir. W trakcie tej podróży pozwolimy Wam osiągnąć stan głębokiego relaksu.

Koncert relaksacyjny Wild Flow odbędzie się 16 lutego o godz. 20.30 w budynku Sceny Muzycznej GAK, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.

Koncert relaksacyjny, to masaż dźwiękiem, wśród wibracji mis i gongów tybetańskich, bębnów szamańskich, kalimby i dzwonków Zaphir. Dźwięk i wibracje śpiewających mis pomagają rozwijać naszą wewnętrzną harmonię i wzmacniają nas w wewnętrznym odczuciu siły. Masaż dźwiękiem pomaga w łagodzeniu fizycznych oraz emocjonalnych napięć, usuwaniu stresu, obaw i lęków. Pozwala to na wzmocnienie naszego zdrowia fizycznego. Pozwala na głęboką relaksację, porywa do spontanicznego tańca.

Ponadto korzyści jakie płyną z uczestniczenia w koncercie to:

- zmniejszenie napięcia w ciele,

- poczucie kreatywności, połączenie z wewnętrzną mocą,

- przywrócenie samoregulujących właściwości ciała,

- synchronizacja półkul mózgowych,

- usuwanie blokad na poziomie ciała oraz umysły.

Na zajęcia weźcie koniecznie karimatę i koce lub śpiwory.

Koncert poprowadzą:

Marta Cichocka - entuzjastka pracy z ciałem, certyfikowana instruktorka Jogi, masażystka Lomi Lomi Nui oraz dźwiękiem, pasjonatka bębnów i instrumentów etnicznych oraz tańca afrykańskiego, członkini zespołu Nandaloo i Sento.

Maria Graczyk - dyplomowany psycholog, miłośniczka pracy z ciałem i świadomością, fascynatka naturalnych brzmień bębnów i instrumentów etnicznych oraz tańca afrykańskiego, członkini zespołu Sento, Cocodjembe oraz Nandaloo, założycielka Fundacji InspirJA oraz Leśnego przedszkola Baza Marzeń.

Warunkiem uczestnictwa w koncercie jest uiszczenie do dnia 13.02.2018 r. opłaty w wysokości 50 zł na konto bankowe Bank Spółdzielczy w Sztumie/o Gdańsk: 50 8309 0000 0085 6294 2000 0010 z dopiskiem „Koncert 16.02.2018 imię i nazwisko”.

Nie
16.02.18
piątek
20:30
Scena Muzyczna
Muzyka
Tak