Edukacja

Nauka gry na gitarze

Jesteś tutaj

NAUKA GRY NA GITARZE I KEYBOARDZIE
/ zajęcia indywidualne /

Na zajęciach wprowadzimy Was w świat muzyki i dźwięków jakie tworzy instrument. Instruktor stara się uwrażliwić wychowanków na wszelkie otaczające nas dźwięki tworzone przez przyrodę, morze, zwierzęta i urządzenia. Poznacie nuty oraz otrzymacie narzędzia do rozwijania własnej twórczości muzycznej. Nauczycie się podstawowych technik gry na gitarze lub keyboardzie. (n.p. gra gam, gra appreggio, gra akordowa) oraz koordynacji rąk. Poczujecie jak pracować z muzyką i w jaki sposób o niej myśleć.

Grupa wiekowa: dzieci 6+ i dorośli
Cena: 40 zł – 1 zajęcia, 150 zł – miesiąc
Częstotliwość zajęć: 1 raz w tygodniu, 45 minut
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

 

PROWADZENIE:

Mikołaj Dudkiewicz, absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Aktywny pedagog z doświadczeniem pracy w kraju i za granicą (również w j. ang.). Autor podręcznika do nauki gry na gitarze „Fundament gry na gitarze” (wyd. I, 2017r.)

Katarzyna Szamow - Gitarzystka, abslowentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jej zainteresowania muzyczne koncentrują się na muzyce posiadającej wpływy orientu, muzyce minimalistycznej oraz programowej. Z zamiłowaniem wykonuje utwory, które zawierają nowe, niespotykane efekty gitarowe. Pedagog; szczególną wagę w nauczaniu przykłada do tego, by uczniowie czerpali jak najwięcej radości z gry na instrumencie. W trakcie lekcji stara się pobudzać wrażliwość muzyczną dzieci i ich indywidualizm.  Duży nacisk stawia na wygodę oraz prawidłową posturę ciała w trakcie gry na gitarze.

 

Zapisy:

„Wyspa Skarbów” Gdańskiego Archipelagu Kultury
ul. Turystyczna 3
Tel: 58 323 91 15 (w dni robocze od godz. 10:00 do 20:00)
e-mail: wyspaskarbow@gak.gda.pl

Tak
OD: pon 02.10.17
DO: śr 27.06.18

Zobacz daty
14:00
Wyspa Skarbów
Edukacja
Tak
Powtarza się co tydzień w poniedziałek i w wtorek i w środa do sob. cze 30 2018.