Muzyka

Nauka gry na skrzypcach

Jesteś tutaj

NAUKA GRY NA SKRZYPCACH

Co nam daje gra na skrzypcach?
ROZBUDZA KREATYWNOŚĆ / UCZY KONCENTRACJI UWAGI / POPRAWIA PAMIĘĆ I UŁATWIA NAUKĘ / POPRAWIA KOORDYNACJĘ RUCHOWĄ / POMAGA WYRAŻAĆ EMOCJE / PRZYNOSI RELAKS / UCZY CIERPLIWOŚCI I WYTRWAŁOŚCI / PRZYZWYCZAJA DO WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH / DAJE WIARĘ W SIEBIE / UWRAŻLIWIA NA SZTUKĘ I PIĘKNO

Nie ważne ile masz lat i ile potrafisz.

fot.tomasz zwijaczZajęcia będą dopasowane do twoich umiejętności i potrzeb. Do wyboru mamy muzykę poważną, filmową lub ulubione hity muzyki rozrywkowej. Niezależnie od tego, czy skrzypce to całe twoje życie, czy też mają być jedynie odpoczynkiem od pracy, nauki i innych obowiązków. Ucz się grać utwory, które kochasz. Z lekcji na lekcję spełniaj jedno muzyczne marzenie za drugim! Daj się poprowadzić i poczuj satysfakcję, widząc swoje postępy.

W ramach lekcji gwarantuję pomoc w kształceniu słuchu, poznawanie teorii muzyki, materiały edukacyjne dopasowane do twoich zainteresowań muzycznych. Każdy semestr zakończony będzie koncertem. Natomiast każdy rok dyplomem wieńczącym zdobycie pewnego stopnia w nauce.

Magdalena Mitkowska-Zwijacz

 

m 5X7A3606-Edit-Edit 1ZAJĘCIA INDYWIDUALNE LUB GRUPOWE:

  • DZIECI OD 5 ROKU ŻYCIA
  • MŁODZIEŻ
  • DOROŚLI DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI PRZYGOTOWANE BĘDĄ SKRZYPCE W RÓZNYCH ROZMIARACH Umożliwi to państwu podjęcie decyzji o zakupie skrzypiec dopiero po odbyciu kilku lekcji.

 / LEKCJE INDYWIDUALNE / Opłaty za miesiąc nauki:

Dzieci w wieku 5-8 lat
30-minutowe - 100 zł
Dziecko od 9 lat i wyżej, młodzież, rodzice, seniorzy
45-minutowe - 150 zł

Jeśli dziecko nie posiada własnego instrumentu, możliwe jest wypożyczenie go od lutnika w cenie 30 zł miesięcznie.

1 LEKCJA PRÓBNA – darmowa

Tak
OD: śr 04.01.17
DO: śr 28.06.17

Zobacz daty
12:00
Wyspa Skarbów
Muzyka
Tak
Powtarza się co tydzień w środa do czw. cze 29 2017.