Spotkanie

Sri Lanka, mała wyspa - wielka przygoda

Jesteś tutaj

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zaprasza na spotkanie podróżnicze „Sri Lanka, mała wyspa - wielka przygoda". O swojej wyprawie opowie Diana Dziaduch, 18 marca (poniedziałek), godz. 17:00, ul. Dworska 29a, Gdańsk - Brzeźno.
Wstęp wolny.
----
Sri Lanka jest zaledwie niewielką wyspą na Oceanie Indyjskim, a zachwyca swym niezwykle różnorodnym obliczem: przyrody, kultury, religii i zmiennej pogody. Ułożony Europejczyk wkracza w świat chaosu, hałasu i dzikich zwierząt. Nagle odkrywa, że tu nie tylko rośnie słynna cejlońska herbata, ale pieprz i wanilia. Po leniwym wylegiwaniu się na rajskich plażach można wybrać się na trekking w góry i do lasów deszczowych. A na deser pożywić się pikantnym ryżem. Zapraszam na spotkanie, na którym opowiem o mojej miesięcznej podróży w pojedynkę dookoła Sri Lanki. Wyruszmy razem po tę egzotyczną przygodę.
---
Diana Dziaduch – biolog morza, przewodniczka po Trójmieście i pilotka wycieczek, z pasji podróżniczka, wolny duch, kochająca przyrodę i lubiąca fotografowanie. Do tej pory odwiedziła ponad 60 krajów w Europie, Afryce i Azji. Nie boi się w pojedynkę ruszyć w świat i odkrywać go na własną rękę.

Nie
18.03.19
poniedziałek
17:00
Projektornia
Spotkanie
Nie