Familijne

WIELKI DZIECIĘCY PCHLI TARG

Jesteś tutaj

Wielki Dziecięcy Pchli Targ to specjalna edycja plenerowej imprezy, która dotychczas odbywała się na gdańskiej Zaspie przy Klubie „Plama” GAK, przyciągając sporą liczbę kupujących i sprzedających. W lipcu w ramach obchodów 50-lecia Gdańskiego Archipelagu Kultury wydarzenie to będzie miało miejsce wyjątkowo w Teatrze Leśnym (ul. Jaśkowa Dolina 45, Gdańsk Wrzeszcz), który na parę godzin zniknie pod grubą warstwą zabawek wszelkiej maści.

 

Dziecięcy Pchli Targ to okazja, aby spróbować swoich sił jako sprzedawca (obowiązują wcześniejsze zgłoszenia!). Na krótką chwilę każde dziecko może zamienić się w prawdziwego biznesmena i zbudować swój własny stragan z maskotkami, grami i lalkami. Zarówno fani zakupów, jak i ci, co mają żyłkę do interesów, powinni być usatysfakcjonowani. Pierwszych z pewnością ucieszy wybór nieprzebranej ilości najróżniejszych zabawek, drugich możliwość stworzenia własnego stoiska targowego.
 
Po zakończeniu Wielkiego Dziecięcego Pchlego Targu „Plama” GAK zaprasza wszystkich na spektakl w wykonaniu Teatru FETA zatytułowany „Gość z planety 326”, który odbędzie się o godz. 14.00.
 
Na oba wydarzenia wstęp jest bezpłatny.

 

Nie

Dla sprzedających podczas Pchlego Targu obowiązują wcześniejsze zapisy. Aby dokonać zgłoszenia należy wysłać email z danymi (imię i nazwisko dziecka, imię i nazwisko opiekuna oraz numer telefonu) do 16.07.2017 r. na adres: daria@plama.art.pl


 


23.07.17
niedziela
12:00
Plama
Familijne
Nie
www.facebook.com/events/439111906455032