Teatr Leśny bez dofinansowania z Ministerstwa Kultury.

Jesteś tutaj

Written by sandra.maslyk On the

Mimo odwołania, Winda GAK nie otrzymała dofinansowania z Ministerstwa Kultury na imprezy w Teatrze Leśnym (Jaśkowa Dolina). W konkursie różnica między ostatnim dofinansowanym projektem, a tym, który złożyła nasza placówka wynosiła 0,4 punkta. Wnioskowano o 70.000 zł.  Tak więc cały tegoroczny program w Teatrze Leśnym sfinansowany zostanie z budżetu Miasta Gdańska.

Zapraszamy już 25 maja 2019 – Wielka Majówka – Jan Konop Big Band, Krystyna Prońko i zespół 5/6. Sezon zamkniemy w dniach 23-25 sierpnia 2019 Festiwalem Gdańskie Noce Jazsowe. W programie:

* dzień pierwszy: Dobre Wibracje czyli mistrzowie wibrafonu: Izabela Efenberger (Niemcy), Dominik Bukowski i Bernard Maseli

* dzień drugi: Benefis Macieja Grzywacza

* dzień trzeci: Komeda Day: Jan Ptaszyn Wróblewski – Moja słodka Europejska Ojczyzna, Andrzej Jagodziński Tri o i Grazyna Auguścik oraz Agnieszka Wilczyńska – Tribute to Komeda

Na konferencji prasowej 15 maja o 11.00 w siedzibie GAK, ul. Dworcowa 9, przedstawimy cały program. Zapraszamy też na transmisję na żywo na www.facebook/gdanskiarchipelagkultury.