Wybraliśmy projekty do MINI GRANTÓW: Na Oruni fajnie jest!

Jesteś tutaj

Written by sandra.maslyk On the

Obwieszczamy projekty, które zostały zakwalifikowane do głosowania przez mieszkańców w dniu 15 września! Do 2 etapu czyli głosowania przeszło 7 projektów, w kategorii 500 zł jest tylko jeden projekt, a więc automatycznie przechodzi do realizacje bez głosowania, ale też dajemy opis (pobierz pdf z opisami)

---

Szanowni Państwo,
miło nam ogłosić, że do 2 etapu Konkursu Mini Grantów: Na Oruni  fajnie jest! zostało zakwalifikowanych 7 wniosków/projektów – każdy z nich ciekawy niezmiernie.
Przypominamy, że 15 września, to Wy mieszkańcy Oruni-Św. Wojciech - Lipce zadecydujecie, które projekty wygrają i tym samym zostaną zrealizowane. Również przypominamy, że w każdej kategorii finansowej może wygrać TYLKO JEDEN projekt!
Udział w projektach, które wybierzecie, czyli 3 - będzie bezpłatny, natomiast ilość osób mogących wziąć udział w wydarzeniach ograniczona ze względu na specyfikę projektu i jakość warsztatu czy wydarzenia.

Oto projekty, które zakwalifikowały się do Głosowania przez mieszkańców w dniu 15 września, w czasie pikniku w ogródku Stacji Orunia:

Kategoria 1500 zł:
1. ŚLADAMI ŻUŁAWSKICH DOMÓW PODCIENIOWYCH I GOTYCKICH KOŚCIOŁÓW - wycieczka
2. ORUŃSKIE WARIACJE Z DREWNEM - warsztaty
 
Kategoria  1000 zł:
1. PRAKTYCZNA PANI & STYLISTKA - warsztaty
2. ZATAŃCZMY KONTREDANSA NA ORUNI! - cykl zajęć
3. MÓJ ORUŃSKI NOTATNIK. SPACER Z TWÓRCZYM PISANIEM. - spacer
4. POMYSŁOWO I KOLOROWO. - warsztaty
 
Kategoria 500 zł:
1. KOMPOZYCJE ROŚLINNE ZAKLĘTE W PAPIER - warsztaty
W kategorii Mini Grantów 500 zł został zgłoszony 1 wniosek; spełnił on wszelkie  wymagania formalne; automatycznie przechodzi do realizacji, wobec tego ta kategoria finansowa nie będzie poddana głosowaniu w dniu 15.09.2019.

W załączniku - pdf - szczegółowy opis projektów