Zabawa kreatywna on-line "Pisanka wielkanocna zero waste"

Jesteś tutaj

Written by dworekartura1 On the

Kochani rodzice! Drogie dzieci!
Pomimo wszystko Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Rzec można, Święta tuż tuż. Nie chodzimy do szkoły/pracy, działamy w domu nudząc się i produkując wszelakiej maści odpadki – z metalu, plastiku czy papieru.. Chwileczkę, a może połączyć przyjemne z pożytecznym? Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH chętnych do naszej ZABAWY (ze szczególnym uwzględnieniem dzieci) ale bardzo mile widziane będą prace CAŁYCH RODZIN!

Cały Internet (nie tylko Gdańsk i Orunia bo nasz zasięg on-line nie ma granic więc zapraszamy naszych RODAKÓW na całym ŚWIECIE) zapraszamy do wspólnej zabawy polegającej na wykonaniu Wirtualnej Pisanki – czyli, wykonaj pisankę z tego co masz w domu, „zero waste” i prześlij nam jej zdjęcie umieszczając je w komentarzu tego wydarzenia. Tyle wirtualnie, a jak zakończy się czas epidemii – przygotujemy wernisaż i wystawę pisanek w galerii GAK Stacja Orunia na Dworcowej 9 na którą zaprosimy Was wszystkich!

Do tego czasu zbierzemy wszystkie Wasze prace w albumie – będzie to wystawa on-line, na naszym profilu Facebookowym.
Aby Wam pomóc i zainspirować do działania, pokażemy jak szyjemy naszą szydełkową pisankę (pamiętacie o naszym MEGA JAJKU ;)
https://www.facebook.com/events/170644384226309/
a Pani Iwona – nasza instruktorka przygotuje dla Was filmowe warsztaty robienia pisanek „zero waste” czyli z tego co macie w domu. Czekajcie przed komputerami na warsztaty i gromadźcie już pomysły i materiały!

Zobaczcie film https://youtu.be/RAFZZFYSknA

Startujemy już dzisiaj 24 marca 2020r., a na Wasze prace czekamy do 31 marca 2020r. Specjalne JURY ;) (czyli spec-komisja ds. nagród czyli Wasi instruktorzy z GAK Stacja Orunia) tym razem nie będzie przyznawać nagrody Grand Prix bo wygrają… WSZYSCY biorący udział w naszej zabawie… Bo jak mówi klasyk, wszyscy jesteśmy ZWYCIĘZCAMI :-)

Zabawimy się jednak w jednej kategorii i przyznamy NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI – czyli wygra zdjęcie z pisanką która zbierze w czasie trwania naszej wirtualnej ekspozycji w dniach 1-4 kwietnia 2020r. największe uznanie internautów zdobywając w naszej wirtualnej galerii największą ilość lajków (mogą być też serduszka ;) pod zdjęciem ze swoją pracą. To jak – wszystko jasne?
Kochani! Podsumowując: 3.. 2.. 1.. START! Niech się dzieje!

Klikajcie „wezmę udział ”, udostępniajcie Waszym znajomym naszą zabawę i bądźcie aktywni publikując efekty Waszej pracy w postach w wydarzeniu!

Działamy! Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Szczegóły wydarzenia

https://www.facebook.com/events/672447573521599/