Warsztaty

Świetlica kreatywna: "Rysownik z bajki"

Jesteś tutaj

Zapraszamy na ilustratorski warsztat kreatywnego pisania ,,Rysownik z bajki’’ dla dzieci (8-11 lat).
Warsztat będzie jak z bajki!

Chcemy przekazać dzieciom, że wyobraźnia jest bardzo ważna! i trzeba z niej jak najwięcej korzystać. Będzie bajkowo, smacznie i kolorowo. Chcemy również pokazać dzieciom, że ich zdanie jest bardzo ważne i ośmielić je do wyrażenia siebie artystycznie oraz intelektualnie.

Warsztat ma celu zachęcić dzieci do czytania książek i rozwijania wyobraźni poprzez rozwijanie umiejętności pisarskich i ilustratorskich.

Program warsztatu:
- poznanie się uczestników
- ćwiczenia na kreatywność
- performatywne czytanie wybranej bajki
- kreacja rysunku oraz tekstu
- bajkowy quiz z nagrodami
- cytaty na pamiątkę

Uczestnicy: od 8 do 11 lat
Prowadzące: Marzena Szymkowiak, Zuzanna Jurkiewicz, Julia Dęgowska - na co dzień tworzące brygadę artystyczną w ramach współpracy ze Stowarzyszenie 180 Stopni.
Młode twórczynie mają w swoim doświadczeniu współpracę z
magazynem ,,Together’’, kreując społecznie zaangażowane teksty. Od 2019 roku pracują nad wystawą w ramach rezydencji artystycznej w centrum sztuki współczesnej ,,Łaźnia’’.

Zapisy na warsztaty drogą mailową: plama@gak.gda.pl
(w tytule rodzaj warsztatów i data)
O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
Każdy warsztat trwa ok. 2 godz.
________________________

Świetlica Kreatywna to projekt, którego ideą jest integracja ze sztuką i ludźmi.Artyści z różnych dziedzin, w trakcie warsztatów podzielą się swoją pasją, a uczestnicy będą mieli możliwość odkrycia i rozwinięcia swojej kreatywności.

Chcesz zdobyć nowe umiejętności, takie jak malowanie na wodzie, tworzenie domowego pamiętnika, animacja poklatkowa czy upcykling? Może zainteresuje Cię dialog międzykulturowy, dramo-terapia lub czytanie w pryzmacie? A może chcesz po prostu poznać nowych ludzi?
Przybywaj!
Cokolwiek zadecydujesz zapraszamy do Plamy już od września!

Do udziału zapraszamy dzieci i dorosłych. Warsztaty są integracyjne, międzypokoleniowe i otwarte dla każdego, kto ma ochotę na kreatywną przygodę.

Wszystkie warsztaty są bezpłatne!

Nie
07.10.19
poniedziałek
17:00
Plama
Warsztaty
Nie
https://www.facebook.com/events/2540900069519606/