Warsztaty

Świetlica kreatywna: Torby i akcesoria z banerów

Jesteś tutaj

Zapraszamy na warsztaty szycia toreb i akcesoriów z banerów. Będziemy przetwarzali niepotrzebne materiały reklamowe w myśl trendu zerowaste i zachęcali do samodzielnego szycia drobnych akcesoriów za pomocą igły i nitki.

Zapraszamy dzieci wraz z dorosłym opiekunem, który będzie pomagał w realizacji zadania oraz młodzież i dorosłych. Zależy nam, by warsztat był także międzypokoleniową wymianą doświadczeń i sprzyjał integracji. Wspólnie dzieci i dorośli będą mieli okazję uszyć sobie unikatowe przedmioty i zapoznać się z pojęciem upcyklingu.

Powstaną torby, etui do telefonów, kosmetyczki na drobiazgi lub przedmioty projektu uczestników.

Uczestnicy: od 6 do 99 lat
Prowadzenie: Magdalena Jabłońska

Zapisy na warsztaty drogą mailową: plama@gak.gda.pl
(w tytule rodzaj warsztatów i data)
O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
Każdy warsztat trwa ok. 2 godz.
________________________

Świetlica Kreatywna to projekt, którego ideą jest integracja ze sztuką i ludźmi.Artyści z różnych dziedzin, w trakcie warsztatów podzielą się swoją pasją, a uczestnicy będą mieli możliwość odkrycia i rozwinięcia swojej kreatywności.

Chcesz zdobyć nowe umiejętności, takie jak malowanie na wodzie, tworzenie domowego pamiętnika, animacja poklatkowa czy upcykling? Może zainteresuje Cię dialog międzykulturowy, dramo-terapia lub czytanie w pryzmacie? A może chcesz po prostu poznać nowych ludzi?
Przybywaj!
Cokolwiek zadecydujesz zapraszamy do Plamy już od września!

Do udziału zapraszamy dzieci i dorosłych. Warsztaty są integracyjne, międzypokoleniowe i otwarte dla każdego, kto ma ochotę na kreatywną przygodę.

Wszystkie warsztaty są bezpłatne!

Nie
14.10.19
poniedziałek
17:30
Plama
Warsztaty
Nie
https://www.facebook.com/events/429793184319481/