Spotkanie

Beata Lalla Jakuszewska „Na bezdrożach Azji - ludzie i ich historie”

Jesteś tutaj

Plama Gdański Archipelag Kultury (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) zaprasza na pokaz slajdów i spotkanie podróżnicze z Beatą Lallą Jakuszewską w ramach cyklu „Na krańcach świata”.
 
Początek spotkania: godz. 18.00. Wstęp wolny! Zapraszamy!
______
 
Tam, gdzie diabeł mówi dobranoc. Za siedmioma górami i siedmioma lasami. W dżungli, na małej wyspie czy miasteczku, którego nazwa nie pojawia się w żadnym przewodniku - wszędzie tam mieszkają ludzie, których historie i codzienność układają się w barwną opowieść o podróży po 10 krajach Azji.
 
Beata Lalla Jakuszewska odwiedziła 50 krajów. Najbardziej ceni sobie poznawanie ludzi, nowych kultur i lokalnych przepisów kulinarnych. Prowadzi blog www.lalla.pl.
______
O sobie: Mam na imię Beata, choć w internecie jestem bardziej znana jako Lalla. Dostałam to imię w Afryce, wędrowało ze mną po Indiach, gdzie tamtejszy miłośnik sanskrytu odkrył przede mną jego głębię: Lalla = Enjoy your life! – powiedział.
 
Podróżuję od kilkunastu lat – najpierw samotnie, później z Łukaszem, którego poznałam, gdy mieszkałam na Saharze, a od 2017 roku dodatkowo z małą Idą. Od ponad 10 lat prowadzę ten prawdopodobnie najstarszy kobiecy blog podróżniczy w Polsce. Opowiadam o podróżach na największych podróżniczych festiwalach w Polsce.
 
Podróżuję, ale nie tylko. W międzyczasie ukończyłam dwa kierunki studiów magisterskich – między innymi psychologię, rozwinęłam zawodowo skrzydła i zamieszkałam na Saharze (pół roku) i w Bangkoku (ponad 2 lata). Staram się realizować hasło: „Nogami po ziemi, z głową w chmurach”. Rozwijam się, uczę, pracuję i realizuję marzenia!

 

Nie
Wstęp wolny

20.02.20
czwartek
18:00
Plama
Spotkanie
Tak
www.facebook.com/events/581505919365148