Teatr/Taniec

"Czterej"- teatr improwizacji / IMPRO

Jesteś tutaj

Na deskach sceny Teatru w Blokowisku wystąpi grupa Czterej, która w swej twórczości "impro" czerpie inspirację z mrocznych opowieści o rozdartych bohaterach i nieuchronności ludzkiego losu.

Improwizacja teatralna to zyskująca coraz większą popularność forma sztuki, w której twórcy prezentują historię w oparciu o sugestie widowni i własne pomysły, tworząc ją na bieżąco podczas spektaklu. Nie ma tu przygotowanego wcześniej scenariusza czy dialogów, nie ma rekwizytów, a każda z prezentowanych opowieści już nigdy więcej nie pojawi się na scenie.

Czterej to grupa czterech improwizatorów z bogatym doświadczeniem scenicznym i warsztatowym. W swoich opowieściach skupiają się na relacjach międzyludzkich i tym, do czego prowadzą. Nie szukają na siłę sensacji czy humoru, nie epatują bezsensownie grozą. Pozwalają swoim bohaterom na powolne zgłębianie własnych emocji oraz poddawanie się wiszącemu nad nimi przeznaczeniu. W tworzonych światach niejednokrotnie mieszają rzeczywistość z fantastyką, dzięki czemu opowieści o zwykłych ludziach zamieniają się w przygody niezwykłych bohaterów. Efekt ostateczny zazwyczaj ma cechy komediodramatu, ponieważ takie właśnie jest życie…

Prosimy o punktualne przybycie.
Wstęp:

- przedsprzedaż internetowa 15 zł,

- w kasie przed spektaklem 20 zł.„Plama” Gdański Archipelag Kultury
ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
Tel. 58 557 42 47
www.gak.gda.pl
www.facebook.com/PlamaGAK

Nie
https://www.bilety24.pl/teatr/czterej-teatr-improwizowany-55645?id=274542

Bilety dotępne na www.bilety24.pl


22.11.19
piątek
19:00
Plama
Teatr/Taniec
Tak
https://www.facebook.com/events/2438310689613192/