Ruchowe

Deny Hip Hop Group / Base

Jesteś tutaj

Na zajęciach Hip Hop Base skupiamy się przede wszystkim na nauce podstawowych kroków z social dance’u, jakim jest taniec hip hop, a także innych styli tanecznych – w ramach delikatnej odmiany! Zajęcia mają charakter dydaktyczny i są prowadzone w nowatorski sposób. Poprzez dobrą zabawę i zaangażowanie uczestników uczymy ich nie tylko tańca ale również bycia kreatywnym, polepszenia samooceny oraz pracy nad własnym ciałem. prowadzenie: DENY
środy: 17:00 - 18:00

odpłatności:
1 zajęcia 15 zł
4 zajęcia 50 zł

wiek uczestników: od 10 lat
 
Na zajęciach Hip Hop skupiamy się przede wszystkim na nauce podstawowych kroków z social dance’u, jakim jest taniec hip hop, a także innych styli tanecznych – w ramach delikatnej odmiany! Zajęcia mają charakter dydaktyczny i są prowadzone w nowatorski sposób. Poprzez dobrą zabawę i zaangażowanie uczestników uczymy ich nie tylko tańca ale również bycia kreatywnym, polepszenia samooceny oraz pracy nad własnym ciałem. Zajęcia często uzupełniane są teorią w formie panelu dyskusyjnego pod koniec spotkania. Na zajęciach obowiązkowe jest zmienne obuwie, ochraniaczena kolana (siatkarskie) i dużo uśmiechu!
 
„DeNy” aka „Misiu Kolorowy” - chłopak z Trójmiasta, studiujący psychologię, który swoją przygodę zaczynał na poppingu u Lipskiego i tańczeniu choreografii u Shin Tao. Ma ponad 10–letnie doświadczenie z teatrem, kabaretem i filmem. Występował w różnego rodzaju przedstawieniach teatralnych m.in  „Hotel Palace”, „Arbuzowy Smok”, „Król niechciej”, „Romeo i Julia”. Uczestnik wielu warsztatów z topowymi aktorami polskich teatrów, m in: B. Fudalej, A. Giza, M. Richter, M. Korwin. Posiada kilkuletnie doświadczenie aktorskie nabyte przed kamerami znanych teleturniejów/programów TVN i TVP. Za dzieciaka był modelem. Przygodę z tańcem zaczął jako dziecko, początkowo był to balet (do którego potem na pewien czas powrócił) oraz taniec współczesny. Tańcem ulicznym zaczął się jarać w liceum. Trafiając na życzliwych ludzi, którzy dobrze go ukierunkowywali, mógł rozwijać swój styl i umiejętności. Trener, prowadzący niezliczone warsztaty na terenie polski oraz indywidualne zajęć. Choreograf, sędzia i instruktor. Uczestnik wielu paneli, pokazów i nagrywek do tanecznych i filmowych projektów oraz teledysków m in. DOD i Liroy, LipDub, EURO 2012, GDM. Członek ekipy Polska Północna i Archiekts Crew (założyciel owej ekipy). Współtwórca i współorganizator imprezy „Unity Cypher”. Pobierał nauki u takich tenecznych kocurów jak: U.Kay, Tiger Lil Gully, Vessel, P-Dee, Flockey, Meech, H. Link, Hiro, Niako, Loose Joint, Fabrice, Bboy Machine, Batman, Lipskee, Kaczorex, Bboy Cetowy, Kari, Jolanda, Kleju, Pablo I wielu wielu innych. Trenował, Bboing, Locking, Popping, Kung-Fu. Obecnie trenuje, House, Hip Hop, Krump, Experimental i Capoeire. Uczestnik, zwycięzca  wielu polskich eventów tanecznych.
Tak
OD: pią 21.03.14
DO: śr 25.06.14

Zobacz daty
17:00
Scena Muzyczna
Ruchowe
Tak
Powtarza się co tydzień w środa do śr. cze 25 2014. Uwzględnia również pt. mar 21 2014.