Artystyczne

DZIECI DZIECIOM W TEATRZE LEŚNYM

Jesteś tutaj

 2 czerwca zapraszamy do Teatru Leśnego!!

11:00
Teatr Barnaby – spektakl dla dzieci „Calineczka”

Każdy zna historię malutkiej dziewczynki, która jest mniejsza od łupiny orzecha, ale czy znacie naszą Calineczkę? jeśli nie, to koniecznie musicie ją zobaczyć́ w naszym marionetkowym przedstawieniu. Przeniesiemy się̨ do baśniowej krainy, w której chrabąszcz przeleci tuż nad naszą głową, a ropucha zarechocze tak głośno, że nawet kret to usłyszy… Co z tego wyniknie? zobaczcie sami. Magiczne stworzenia ze świata „Calineczki” wcale nie są̨ takie straszne. Jeżeli posłuchacie ich historii, z pewnością̨ się̨ z nimi zaprzyjaźnicie. Widowisko skierowane jest zarówno do młodszych jak i starszych dzieci.
Tekst i reżyseria: Tomasz Man
Występuje: Marcin Marzec
Muzyka: Tomasz Lewandowski

 

Gry i zabawy „Opowieści o przyrodzie” prowadzi Tajemniczy Las,


Koncert „To jest nasz świat” – piosenki, które zmieniają świat w opracowaniu Mariusza Wali śpiewają młodzi soliści, wychowankowie Klubu Winda - GAK

14.30 Muzyka Gdańskich Wież

14.30, 15.30, 16.30  Prezentacje Carillonu mobilnego „Gdańsk”

17.00 Teatr Barnaby „Baśń o rycerzu bez konia”

Dawno, dawno temu, w jednym z najodleglejszych królestw, żył sobie rycerz bez konia… Tak, rycerz bez konia. Powiecie: każdy rycerz ma przecież swojego konia! I będzie to poniekąd prawda, tylko że ten akurat nie miał. I bardzo był przez to nieszczęśliwy. Czy koń znajdzie rycerza? Czy rycerz znajdzie konia? Oto jest pytanie…”.
Baśń o rycerzu bez konia autorstwa Marty Guśniowskiej, zrealizowana przez Teatr Barnaby, to wartkie i prześmieszne przedstawienie marionetkowe o samotnym rycerzu i samotnym koniu, którzy szukają się nawzajem. Spektakl jest realizowany na autorskiej scence, która potrafi zaskoczyć niczym zaczarowany kapelusz, a w role głównych bohaterów wcielają się lalki – marionetki.

Reżyseria, muzyka, animacja: Marcin Marzec; Scenariusz: Marta Guśniowska; Lalki: Robert Poryziński, muzyka na carillonie mobilnym Gdańsk – Anna Kasprzycka

 

Nie
02.06.19
niedziela
11:00
Winda
Artystyczne
Nie