Muzyka

FLĄDER w Plamie: koncert NIECHĘĆ

Jesteś tutaj

Zapraszamy na kolejny mariaż Fląder Festiwalu z klubem "Plama" GAK, czyli " Fląder w Plamie" z nową odsłoną zimowo-wiosennego cyklu, na którym prezentują się wybrani uczestnicy minionych edycji letniego, plażowego Fląder Festiwalu.

Niechęć to zupełnie nowy głos na polskiej scenie alternatywnej. Muzycy zespołu odwołują się do bogatej tradycji rodzimego jazzu, zarazem odważnie i bezkompromisowo poszerzając ją o rockową psychodelię i nastrojowość rodem z muzyki filmowej.

Zespół wystąpił:
- na festiwalach polskich (m.in. Heineken Open’er Festival 2011, Re:Wizje, Lublin Jazz Festiwal, Fląder Festiwal) i zagranicznych (Copenhagen Jazz Festival 2012, Glimps Festival (Belgia)
- w transmitowanych na żywo koncertach w TVP2, Trójce (3PR, odbierając jednocześnie doroczną nagrodę audycji Offensywa), Czwórce (4PR, „Ministerstwo dźwięku”), Radio Dla Ciebie („Koncerty RDC”)
- wydany w 2012 roku debiutancki album „Śmierć w miękkim futerku” doczekał się kilkudziesięciu bardzo pozytywnych recenzji (m.in. w Gazecie Wyborczej, Newsweeku, Przeglądzie, Polityce, Machinie, Wprost, Screenagers, PopUpMusic, Uwolnij Muzykę, Porcys). Za produkcję albumu odpowiadał znany ze współpracy m.in. z Tomaszem Stańko, Agą Zaryan, Stanisławem Soyką, Kalibrem 44, CKOD, Kapelą Ze Wsi Warszawa Sebastian Witkowski.


http://niechec.pl/
http://niechec.bandcamp.com/
http://www.youtube.com/user/Niechecband

Bilety: 10/15 zł

www.fladerfestiwal.pl

www.facebook.com/flader.festiwal
www.plama.art.pl

Nie
04.04.14
piątek
20:00
Plama
Muzyka
Tak
https://www.facebook.com/events/621017661305158/