Artystyczne

Kabaret Pod Napięciem

Jesteś tutaj

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na niezapomniany wieczór śmiechu, radości i zabawy w wykonaniu gdańskiego Kabaretu Pod Napięciem. Na ten niesamowity wieczór zapraszamy już 28 stycznia o godz. 19 w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25.

Kabaret Pod Napięciem powstał pod koniec 2011 roku w Gdańsku z inicjatywy Arkadiusza Pawłowskiego. Oprócz założyciela, trzon grupy tworzą Maciej Wójtewicz i dźwiękowiec Michał Sidorkiewicz. Kabaret Pod Napięciem to wielokrotni laureaci nagród jury oraz publiczności. Arek i Maciek to dwie sceniczne osobowości, które wraz z pomocą przebojowego dźwiękowca Michała uwielbiają razem tworzyć coś z niczego, czy to po wielogodzinnych próbach, czy drogą improwizacji na scenie. Efekty często zaskakują ich samych, lecz niespożyta energia i tona pozytywnych emocji tworzą bardzo ciekawy, absurdalny obraz.  Jak to wszystko wygląda na scenie? Zobaczcie sami!
 
Bilety w cenie 15 zł do nabycia w budynku Sceny Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 oraz za pośrednictwem portalu bilety24.pl. 
Nie

Bilety: 15 zł 


28.01.17
sobota
19:00
Scena Muzyczna
Artystyczne
Tak