Muzyka

Koncert R.A.P.

Jesteś tutaj

Koncert R.A.P., czyli JaRa nAs raP. Występują: Er, Pako, Mixer, Vektor, Ajmi & Flaj.

Dlaczego organizujemy koncert?

Jest to kolejny etap rozwoju drogi życiowej, marzenie stające się celem możliwym do realizacji. Jest to też forma sprawdzenia siebie i swoich umiejętności, forma przekazania siebie w najczystszej postaci. Nie jest to YouTube, gdzie wstawia się utwór, który jest poprawiony, nagrany w kabinie, gdzie można zrobić sobie przerwę na wdech. Jest to coś prawdziwego, żywego. Jest to chęć pokazania emocji, które są w utworach, ale ciężko je usłyszeć w internecie. Chęć odkrycia i doznania nowych doświadczeń.

Dlaczego jaRa nAs Rap ?

Jest to wiele historii, postaram się je streścić. Czasami po prostu jest to zajawka, odkrycie pewnej sfery życia, ale czasami jest to życie, które zabrało jakieś możliwości, a oddało je właśnie w formie rapu. Niewiele osób zastanawia się nad zamysłem autora. Wiadomo, staramy się, by przekaz był czytelny, ale czasem jest ukryty, czasem w słowie „on” ukryte jest „ja”.

Niekiedy są to momenty, gdzie opisujemy coś, co się przydarzyło nam czy znajomym, czy coś, co znamy doskonale przez obserwacje i na własnej skórze. Rap jest też formą wybicia się bez oszukiwania się, nie posiadając nic. Zaczynasz robić coś, na czym ci zaczyna zależeć. Nie zważasz na krytykę taką jak hejty, a tylko na konstruktywną. Nie patrzysz już na uśmieszki kolegów i koleżanek z klasy, ale patrzysz na długopis i kartkę. Patrzysz na miliony możliwości które kryją się za nimi. Rap to też forma buntu czy chęci bycia zauważonym jako człowiek a nie przedmiot. W skrócie – czemu jara nas Rap? Proste: bo jest to najczystsza forma przekazania swoich myśli i uczuć.

Kogo zapraszamy?

Każdą młodą osobę która ma dość oszukiwania się ciągle, że jest tragicznie albo że jest cudownie; każdą osobę która chce usłyszeć coś nowego. Każdą osobę która słucha rapu dla przekazu, a nie dlatego, że inni słuchają. Nie liczy się ilość a jakość i tak samo jest z Wami – nie ważne ile Was przyjdzie, tylko po co przyjdziecie. Osoby, które wystąpią, nie będą Was traktować jak zabawki, a całkiem poważnie.

Myślę jednak, że nie przeszkodzi to temu, żeby zbić parę piąteczek czy się pośmiać. To nie ma być też stypa. W skrócie: masz zajawkę na Rap to wbijaj śmiało. Chcesz usłyszeć nowe Mordeczki – drzwi otwarte. Jesteś ciekawy, o co kaman w ogóle, to Dawaj na Koncert!

(Vector)

 

Nie
25.04.14
piątek
18:00
Projektornia
Muzyka
Nie