Artystyczne

LoveArt ...a może tak morze?...

Jesteś tutaj

W programie:
- OPOWIEŚĆ O PODWODNYM ŚWIECIE - Agronaut - Szkoła pływania Gdańsk

-WYSTAWA: Łukasz Poświata (grafika),Student Grafiki Artystycznej ASP w Gdańsku, W ramach uczelni zajmuje się głównie linorytem i wklęsłodrukiem. Chętnie eksperymentuje, szuka niecodziennych efektów w poszczególnych technikach graficznych, które później stara się wykorzystywać w swoich pracach. Tworząc, głównie odnosi się do natury, która już od najmłodszych lat jest mu najbliższa. Uczy się programować oraz projektować strony internetowe i aplikacje.

Karolina Kordowska (grafika) Studnetka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku Animacja Kultury. Grafiką oraz ilustracją interesuje się od wielu lat. Każdą wolną chwilę poświęca na rysowanie i projektowanie. Zafascynowana morskim światem tworzy ręczne rysunki wodnych stworzeń, które następnie za pomocą programów graficznych układa w wielobarwne kompozycje.

Natalia Gwiazdowska (rzeźba) Ukończyła Liceum Plastyczne im. Constantina Brancusi w Szczecinie o profilu snycerstwo. Obecnie studiuje na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku Rzeźba. Zainteresowana abstrakcjami organicznymi, Land-art, dziedzinami sztuki: malarstwo, rysunek i muzyka. Główną inspiracją jest natura, literatura oraz ludzie.

Przemysław Trześniak (rzeźba) Urodził się 24 kwietnia 1983 roku we Włodawie. W 2009 roku ukończył Akademię Sztuk Pięknych na Wydziale Rzeźby i Intermediów w Gdańsku. Dyplom zrealizował pod opieką prof. Witosława Czerwonki i prof. Sławoja Ostrowskiego. Te dwa nazwiska stały się artystycznym drogowskazem autora. Z pełnym szacunkiem dla rzeźbiarskich tradycji artysta używa intermedialnej przewrotności, co w połączeniu z wrodzonym poczuciem humoru daje intrygujące efekty. Jego obiekty przywołują na myśl takie nazwiska współczesnego popartu jak Koons czy Murakami - śliskie, wykonane z fabryczną dokładnością obłe formy w landrynkowych kolorach to prawdziwa uczta dla oka. W tym opakowaniu kryje się jednak, nierzadko pełna dowcipu, treść będąca efektem wnikliwych obserwacji współczesnego społeczeństwa.

- KONCERT Oblicza morza- zespół śpiewających żeglarzy Na Fali

- SPEKTAKL Agnieszka Przepiórska - KOCHAM BAŁTYK

Nie
LoveArt
16.02.19
sobota
18:00
Winda
Artystyczne
Tak