Ruchowe

Mikołajki na Lodowisku

Jesteś tutaj

Już 06. 12. 2016 roku - w najbliższy wtorek, Radio Plus, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury oraz Fundacja „Obudź Nadzieję” zapraszają na pierwszą z cyklu imprez zaplanowanych w tym sezonie na Lodowisku Miejskim w Gdańsku. Tego dnia, w czasie jazd o godzinie 16:00 i 17:30, rozpoczynamy „mikołajkową ślizgawkę”.

Już 06. 12. 2016 roku - w najbliższy wtorek, Radio Plus, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury oraz Fundacja „Obudź Nadzieję” zapraszają na pierwszą z cyklu imprez zaplanowanych w tym sezonie na Lodowisku Miejskim w Gdańsku. Tego dnia, w czasie jazd o godzinie 16:00 i 17:30, rozpoczynamy „mikołajkową ślizgawkę”, którą umili nam Lew - maskotka Lechii Gdańsk a przede wszystkim obecność Świętego Mikołaja, zaopatrzonego w pokaźny wór słodyczy, którego wspomagać będą dzielne elfy z „drużyny” Spider Games.

Darmowy wstęp na taflę lodowiska otrzymają osoby, które drobnymi upominkami: słodyczami i artykułami szkolnymi, wspomogą podopiecznych Fundacji „Obudź Nadzieję”. A dla wszystkich, którzy tego dnia i w tym czasie odwiedzą Lodowisko Miejskie, przygotowaliśmy specjalne atrakcje, w tym oczywiście słodki poczęstunek od Świętego Mikołaja, fotobudkę, specjalny zestaw zabaw i atrakcji – będzie można zdobyć dwuosobowy voucher na pobyt w hotelu, bilety do kina czy wreszcie zaproszenia na smaczną pizzę. Dobrą zabawę gwarantować będzie specjale dobrany zestaw utworów muzycznych, a świąteczny i wyjątkowy nastrój zapewni zielona, pachnąca, choinkowa dekoracja.

Liczymy na Was, Łyżwiarze :)

Nie
06.12.16
wtorek
16:00
Scena Muzyczna
Ruchowe
Nie