Spotkanie

A nam jest szkoda lata

Jesteś tutaj

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów, Koło nr 11 zaprasza na wspólną imprezę "A nam jest szkoda lata" w Scenie Muzycznej GAK – wstęp wolny!

Program imprezy " A nam jest szkoda lata"

17:00 - 17:15 Powitanie gości

17:15 - 17:45 Okolicznościowe przemówienia zaproszonych gości

17:45 - 18:15 Koncert Zbigniewa Konwerskiego " A nam jest szkoda lata"

18:15 - 18:45 Występ Tadeusza Zydla - pianino, gitara

18:45 - 19:00 c.d. koncertu Zbigniewa Konwerskiego

19:00 - 19:30 Wspólnie śpiewamy

19:30 - 21:00 Wspólnie się bawimy przy muzyce tanecznej

21:00 pożegnanie gości

WSTĘP WOLNY!

Informacje o artystach:

Zbigniew Konwerski - Laureat Konkursu Piosenki pt. "Ocalić piosenki od zapomnienia" organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie, - Zdobywca wyróżnienia na "I festiwalu piosenki dla seniorów" w Gdańsku - Zdobywca "Złotego Mikrofonu" W konkursie piosenki organizowany przez MDK Gdańsk Przymorze. „Głównym moim zadaniem jest odwiedzanie i Śpiewanie w: Domach Pomocy Społecznej, Domach Seniora, Domach dziennego pobytu oraz od czasu do czasu w Domach Sąsiedzkich”

Tadeusz Zydel tak o sobie mówi: „Już we wczesnym dzieciństwie odkryto moje zdolności wokalne i słuch muzyczny, nazywając mnie małym kiepurą. To spowodowało, że występowałem publicznie. Później rodzice kupili pianino i od dziewiątego roku życia uczyłem się grania u miejscowego, w Chełmnie organisty. Następnie uczyłem się grania na pianinie w miejscowej Podstawowej Szkole Muzycznej przez pięć lat. Umożliwiło mnie w czasie pobierania nauki w Technikum Przemysłu Okrętowego w Gdańsku zorganizowanie zespołu muzycznego, który grał na comiesięcznych szkolnych zabawach do tańca. Umiejętność akompaniowania do śpiewu na gitarze, jako amator zdobyłem udzielając się w harcerstwie. Teraz będąc na emeryturze wykorzystuję te umiejętności udzielając się społecznie w Harcerstwie oraz w trzech Domach dla seniorów w Gdańsku i tam gdzie mnie zaproszą”

Nie
14.09.17
czwartek
17:00
Scena Muzyczna
Spotkanie
Nie