Spotkanie

ODWOŁANE: Wyspa Wielkanocna i Tapati Rapa Nui | Ewa Wilczyńska-Saj

Jesteś tutaj

Plama Gdański Archipelag Kultury (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) oraz Rada Dzielnicy Zaspa Młyniec zapraszają na pokaz slajdów i spotkanie podróżnicze z Ewą Wilczyńską-Saj w ramach cyklu „Na krańcach świata”.
Początek spotkania: godz. 18.00. Wstęp wolny! Zapraszamy!
 
Ewa wyruszyła w styczniu na najbardziej odległą od stałych lądów wyspę - Rapa Nui - zwaną powszechnie Wyspą Wielkanocną. Spędza tam kilkadziesiąt dni, mieszkając wśród lokalnej ludności i uczestnicząc w najważniejszym festiwalu w roku - TAPATI. Powróci do nas na wiosnę, by już 26 marca opowiedzieć naszym słuchaczom o tym niezwykłym miejscu, okraszając to wszystko zdjęciami, których na pewno długo nie zapomnimy.
 
Ewa o sobie:
"Muzykolog, historyk sztuki oraz muzyk - z wykształcenia i pasji. Do tego podróżnik - z przyzwyczajenia. A może już nałogu? Generalnie kocham wszystko czym w życiu [dobrowolnie] się zajmuję. A że jest tych zainteresowań z milion, to wciąż brakuje mi czasu, by pomieścić je wszystkie pomiędzy snem, a... snem. Bo śpiochem też jestem z pasji! Podobno też nigdy nie przestaję się uśmiechać. I coś w tym jest, zwłaszcza, gdy w pobliżu czuję aromatyczną czarną kawę. Ale może tyle o mnie. Poczytajcie lepiej o podróżach, miejscach, ludziach i kulturze widzianej moimi oczami. A jest o czym, bo ten świat jest obłędnie ciekawy, a ja uwielbiam dzielić się wszystkim tym, co mnie fascynuje!".
 
Nie

Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.


Wydarzenie finansowane przez Radę Dzielnicy Zaspa Młyniec.


26.03.20
czwartek
18:00
Plama
Spotkanie
Nie
www.facebook.com/events/643570846192372