Muzyka

Rogalska Trio / Smaki Muzyki

Jesteś tutaj

Już 25 lutego o godz. 18.00 zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Smaków Muzyki. To właśnie wtedy zabierzemy Państwa w świat muzyki klasycznej, a zagra dla nas Rogalska Trio!

Katarzyna Rogalska ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku w klasie skrzypiec. Od wielu lat związana z Cappellą Gedanensis jako muzyk instrumentalista wykonując solowe partie skrzypcowe. Jest wszechstronnie uzdolniona muzycznie. Obdarzona słuchem absolutnym. Cechuje ją bardzo duża wrażliwość muzyczna oraz wyczucie frazy. Przez Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego odznaczona  Brązowym Krzyżem Zasługi oraz Srebrnym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego. W 2010 r. nominowana do Nagrody Splendor Gedanensis.

Katarzyna Rogalska posiada ciepły, sopran liryczny i swoją muzyczną osobowość wyraża także poprzez śpiew. Brała udział w wielu konkursach, przeglądach i festiwalach piosenki. Koncertowała w takich krajach jak Rosja, Niemcy, Izrael, Włochy, Gruzja.

Scena Muzyczna już od lat współpracuje z trójmiejskimi zespołami, dając im możliwość pokazania się szerszej publiczności. Dzięki takiej współpracy szerzymy trójmiejską kulturę oraz skupiamy się na promowaniu swojego regionu. Dzięki prezentacji trójmiejskich zespołów pokażemy Państwu, że dźwięki mogą smakować wyśmienicie, a z koncertu wyjdą Państwo bogatsi o nowe dźwięki.

Dodatkowo na pół godziny przed każdym koncertem zapraszamy Państwa do Galerii Foyer naszej placówki na wernisaż prac Artystów należących do Polskiego Związku Artystów Plastyków w Gdańsku oraz studentów Akademii Sztuk Pięknych.

Bilety w cenie 5 zł są do nabycia w budynku Sceny Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25 oraz za pośrednictwem portalu bilety24.pl

Nie

Bilety: 5 zł


25.02.17
sobota
18:00
Scena Muzyczna
Muzyka
Tak
50lat