Muzyka

Smak Jazzu

Jesteś tutaj

Z Nowym Rokiem Scena Muzyczna GAK wprowadza nowy cykl koncertów SMAKI MUZYKI. Pierwszy z planowanych koncertów, którego tematem przewodnim będzie JAZZ odbędzie się już 29 stycznia o godz. 18 w budynku Sceny Muzycznej przy ul. Powstańców Warszawskich 25, a wystąpi Łukasz Juźko Quartet.

Dodatkowo na pół godziny przed każdym koncertem zapraszamy Państwa do Galerii Foyer naszej placówki na wernisaż prac Artystów należących do Polskiego Związku Artystów Plastyków w Gdańsku oraz studentów Akademii Sztuk Pięknych. Na wystawie zaprezentujemy twórczość rzeźbiarki Danki Jarzyńskiej.

Scena Muzyczna już od lat współpracuje z trójmiejskimi zespołami, dając im możliwość pokazania się szerszej publiczności.  Dzięki takiej współpracy szerzymy trójmiejską kulturę oraz skupiamy się na promowaniu swojego regionu. Dzięki prezentacji trójmiejskich zespołów pokażemy Państwu, że dźwięki mogą smakować wyśmienicie, a z koncertu wyjdą Państwo bogatsi o nowe dźwięki.

Bilety w cenie 5 zł są do nabycia w budynku Sceny Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25 oraz za pośrednictwem portalu bilety24.pl

Nie

Bilety: 5 zł


29.01.17
niedziela
18:00
Scena Muzyczna
Muzyka
Tak
50lat