Wystawa

Teatr Snów // Wernisaż

Jesteś tutaj

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej autorstwa Jerzego Wyrębskiego "Teatr Snów", 2 października (środa), godz. 18:00.

Jerzy Wyrębski
Człowiek wielu zawodów, fotografujący od najmłodszych lat, choć nigdy zawodowo nie związany z fotografią. Przez wiele lat były to analogowe fotografie czarno-białe. Aparaty - od małej klatki do średniego formatu. W 2009 zaczął używać lustrzanki cyfrowej. Poznawał technologię cyfrową czytając czasopisma fotograficzne, uczestnicząc w warsztatach i podglądając pracę kolegów bardziej zaawansowanych w „cyfrze”. Należy do Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego.
----
Poezja, metafora, tajemnica – różne słowa przychodzą do głowy, gdy mówimy o Teatrze Snów. Jerzy Wyrębski zauroczony Teatrem Snów i postacią jego twórcy Zdzisława Górskiego od wielu lat towarzyszy spektaklom z aparatem fotograficznym. Próbuje utrwalić ulotne chwile, nastroje, atmosferę,…
Na wystawie zobaczymy fotografie z lat 2012-2017. Zdecydowanie warto zanurzyć się w świat teatru widziany przez obiektyw aparatu Jerzego Wyrębskiego.

----
Projektornia GAK
ul. Dworska 29a
Gdańsk Brzeźno
2 października (środa), godz. 18:00
Wstęp wolny

Nie
02.10.19
środa
18:00
Projektornia
Wystawa
Nie