Teatr/Taniec

Teatr Zmysły w Parku Jasieńskim

Jesteś tutaj

Już 07 lipca o godz. 17.00 zapraszamy na spektakl wędrownego kabaretu lirycznego „Zmysły”, który odbędzie się na terenie Parku Jasieńskiego.

Spektakl „Zmysły”, to kabaret wędrujący, pełen zabawy, żartów i sentymentalnych piosenek. Paradujące ulicami Śpiewające Uszy, Stepujące Gałki Oczne, Nos z gile i machina Ust Korali, Pomocna Dłoń z muzykiem i Mistrzem Ceremonii są barwnym zjawiskiem. Obwąchują, osłuchują, oglądają i dotykają każdy napotkany obiekt – budynek, ławkę, latarnię. Codzienność otoczenia ludzi, miast i zdarzeń widzą w wielu kolorach i nastrojach, w absurdzie, który dyktuje zmysłowe odbiory ponad granicami i barierami języków.

A3Teatr Kolekcjonerzy Wzruszeń - teatr różności, teatralne panopticum. Nie jest teatrem tańca, ale  ruch łączy z muzyką. Nie jest pantomimą, a gloryfikuje gest. Nie trzyma się linearnych historii. Wodzi na pokuszenie humoru i sentymentu,  przerysowania zwyczajności, groteski i absurdu.  Przetwarza codzienność tworząc z niej kod rytuałów. Widzom pokazuje kalejdoskop obrazów – dynamicznych lub statycznych. A3Teatr zawieszony jest w czasie - rozpięty między doświadczeniem ponad 18 lat aktorskiej pracy lidera grupy - Darka Skibińskiego w Teatrze Cinema, a otworzeniem się na młode pokolenie i stworzeniem miejsca pracy dla aktorów przejmujących i rozwijających metodę Minimal Art.

Nie
07.07.18
sobota
17:00
Scena Muzyczna
Teatr/Taniec
Nie