Muzyka

Yaga w repertuarze Piaf Greco Aznavour

Jesteś tutaj

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na kolejny koncert w ramach cyklu piosenki francuskiej pt: „Yaga w repertuarze: Piaf Greco Aznavour…” , który odbędzie się 14 października o godz. 19 w Scenie Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku. 

Yaga Kowalik-absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, laureatka licznych festiwali piosenki. W latach 90 wyjeżdża na stypendium piosenkarskie do Paryża. Uczęszcza do prestiżowego “Conserwatoire Mobel” prowadzonego przez Alice Dona. W Paryżu poznaje kompozytora Norberta Chiche. Wynikiem współpracy z nim jest nagranie we Francji teledysku do piosenki p.t”Cracovie”, udział w targach płytowych MIDEM w Cannes, a także występ na międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie.

Równocześnie w ramach promocji teledysku bierze udział w licznych programach telewizyjnych, a także przygotowuje obszerny recital piosenek francuskich.Na zaproszenie muzyka Gilles Pellegrini Yaga Kowalik wyjeżdża ponownie do Francji. Spotyka się wówczas z twórczością BARBARY. Od tej chwili zafascynowana NIĄ opracowuje piosenki z jej repertuaru. Koncert ” Barbara-historia życia” otwiera cykl p.t. „Yaga Kowalik w repertuarze…” w którym artystka prezentuje kolejno repertuar takich twórców klasyki piosenki francuskiej jak: Juliette Greco,Edith Piaf czy Charles Aznavour.

Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży oraz 30 zł w dniu koncertu są do nabycia w budynku Sceny Muzycznej GAK, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku oraz za pośrednictwem portalu bilety24.pl.

Bilety dla osób w wieku 65 lat i powyżej w cenie 14 zł w przedsprzedaży oraz 21 zł w dniu koncertu są do nabycia w budynku Sceny Muzycznej GAK, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku oraz za pośrednictwem portalu bilety24.pl.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O BILETACH ULGOWYCH ZNAJDZIECIE PAŃSTWO TUTAJ

Nie

20 zł/przedsprzedaż


30 zł/ w dniu koncertu


14.10.17
sobota
19:00
Scena Muzyczna
Muzyka
Tak
50lat